14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Напередодні, у Житомирському військовому інституті були проведені заходи вшанування пам’яті воїнів-добровольців, які загинули захищаючи Україну.  Захід розпочався покладанням квітів рідними та близькими загиблих на Сході України військовослужбовців лейтенанта Дмитра Ільницького та старшого солдата Ігоря Хімічука до “Памятного знаку Героям, які віддали життя за Україну”. Згодом у музеї військового інституту відбулось вшанування пам'яті воїна бригади Чорних Запорожців старшого солдата Ігоря Хімічука, який загинув в бою за Україну внаслідок снайперського вогню російських найманців в районі селища Новозванівка Попаснянського району Луганської області. Ігор Хімічук з 2014 року брав участь у Революції Гідності на Майдані Незалежності у місті Києві, а з початком російської збройної агресії проти України, як справжній патріот, розпочав свій бойовий шлях у добровольчому Батальйоні імені Кульчицького. В подальшому проходив службу у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді та 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. У Житомирському військовому інституті навчався за програмою підготовки офіцерів запасу.

    Ігор Хімічук був високовмотивованим професійним військовим, який готувався стати офіцером Збройних Сил України нового ґатунку та продовжувати захищати Батьківщину у складі офіцерської еліти нашого війська. Тому сьогодні вшановували пам'ять полеглого побратима не тільки викладачі та студенти кафедри військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, а й курсанти військового інституту.    

    Спогадами, про свого бойового побратима, ділилися його одногрупники, а кращі курсанти декламували тематичні вірші під акомпанемент гітари. Подібні заходи є важливим елементом підтримки сімей загиблих Героїв. На завершення розчулені мама та дружина Ігоря Хімічука передали особисті речі та нагороди військовослужбовця до музею військового інституту на довічне зберігання.    Пам'ять про Героїв, які загинули захищаючи Україну, навіки залишиться у наших серцях! 

    Слава Україні!