Станом на 23.04.2020 року всі курсанти військового інституту, які знаходились в ізоляції останні два тижні, отримали негативні результати тестів на коронавірус, включаючи курсантів, які були ізольовані в Житомирський військовий госпіталь у понеділок. Остаточне рішення по ним буде прийнято за результатами повторного тестування.
     Водночас у військовому інституті з урахуванням вже існуючого досвіду проводяться превентивні заходи щодо нарощення можливостей з ізоляції курсантів на випадок поширення інфекції. Окрім вже існуючого ізолятора, розгортаються додаткові локації на базі наметів для обсервації невеликих груп курсантів. Великий намет розрахований на групу з 5-6 осіб з належними умовами не тільки для відпочинку, а й для дистанційного навчання та харчування.
     Намети облаштовані опаленням та електроживленням, також на кожну групу розгорнуто окремі місця для вмивання та біотуалети.
     Сподіваємося, що ці заходи не знадобляться і це буде лише тренуванням з розгортання подібних місць та унікальною практикою для майбутніх офіцерів щодо організації карантинних заходів під час епідемій.