У зв'язку з продовженням періоду карантину та відповідних рішень Міністерства освіти і науки України Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова інформує про зміну порядку та термінів реєстрації вступників для складання ЄВІ.
     Звертаємо увагу, що реєстрації на ЄВІ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань. Водночас, з 16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту», зокрема, в частині скасування обов'язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки). Тому інститут скасовує обов'язкове складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників.
     Реєстрація розпочинається з 9:00 12 травня.
     Відповідні зміни до Правил прийому до Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова у 2020 році буде внесено після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 11.10.2019 № 1285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2019 за № 1192/34163.