16 травня 2020 року в Україні відзначається День науки – професійне свято наукових працівників. Це свято творчих особистостей, яке дає можливість вшанувати наукові традиції та досягнення українських вчених, якими ми можемо по праву пишатися.     
       Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її успішного майбутнього. Невід’ємною частиною цієї основи є військова наука, яка посідає важливе місце в загальнодержавній науковій системі та робить гідний внесок у зміцнення обороноздатності Батьківщини. У цей нелегкий для України час, в умовах відстоювання її територіальної цілісності, вона проходить справжнє бойове випробування.
     Прикладні наукові дослідження працівників Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова спрямовані на здобуття та використання нових знань, досягнення практичних цілей щодо ефективного застосування озброєння і військової техніки, їх оновлення та модернізації, нарощування спроможностей Збройних Сил України в інтересах забезпечення обороноздатності держави та удосконалення освітнього процесу.
     Командування Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова щиро вітає всіх наукових та науково-педагогічних працівників, а також майбутніх науковців – ад’юнктів та курсантів з Днем науки в Україні. Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.”