Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
     На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського було проведено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.
     Співорганізаторами конкурсу є закордонні навчальні заклади: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем ISMA (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).
     30 травня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
     Участь у конкурсі взяли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану та Грузії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 52 студенти з 18 вищих навчальних закладів вищої освіти.
      Від Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова участь у конкурсі за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» взяла курсантка 16 курсу Данилова Ірина, науковий керівник – старший викладач кафедри електротехніки та електроніки Іщенко Іван Анатолійович.
      За результатами розгляду та захисту наукової роботи вона нагороджена дипломом І ступеня.