Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт “Дитинство в долонях захисників”, присвячений Дню захисту дітей, закінчився! Надходили дуже цікаві роботи, які просто неможливо було залишити поза увагою, не показавши їх Україні, тому його тривалість організатори продовжували двічі.
     На конкурс було представлено 131 творчу роботу від учасників-дітей зі всіх куточків нашої країни. Мета конкурсу – морально підтримати українських воїнів за допомогою дитячих творчих робіт, розкрити творчий потенціал талановитих дітей України.
     Майже два місяці на платформі “Інстаграм” тривало голосування. Усі бажаючі мали можливість відмітити роботу, яка сподобалась найбільше. Конкурсне журі, до складу якого увійшли представники Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова та ЛІТтера – бібліотек міста Житомира, визначило переможців у номінаціях: “Малюнок”, “Вітальна листівка” та “Приз глядацьких симпатій”.
     Нагородження переможців Всеукраїнського онлайн-конкурсу творчих робіт “Дитинство в долонях захисників”, який тривав з 27 травня по 23 липня 2020 року, відбулося у четвер, 30 липня 2020 року у музеї військового інституту, де і було організовано мистецьку виставку. Майже всі переможці відвідали військовий інститут та отримали цінні подарунки та привітання.
    
 Номінація “Малюнок”:
     І місце – Костіна Вікторія (13 років), м. Житомир, малюнок “Обійми, що дарують силу”;
     ІІ місце – Кравченко Марина (9 років), м. Житомир, малюнок “Найкращі українські воїни”;
     ІІІ місце – Пащенко Владислава (14 років), м. Житомир, малюнок “Янголи нашого дитинства”.

Номінація “Вітальна листівка”:
     І місце – Мазяр Марія (14 років), м. Бердичів, відеолистівка “Мрія солдата”;
  ІІ місце – Крук Денис (10 років), с. Селище, Сокирянського району, Чернівецької області, відеолистівка “Молюсь за тебе, воїне”;
     ІІІ місце – Мельник Олександра (13 років), с. Ласки, Народицького району, Житомирської області, відеолистівка “Повертайся, будь ласка, живим”.
.
“Приз глядацьких симпатій” – Покрасова Анна (8 років), м. Житомир за відеолистівку “Лист солдату”.