1 серпня 2020 року Музей космонавтики імені С. П. Корольова відсвяткував свій ювілей. Саме цього дня унікальному космічному музею виповнилося 50 років.
 Курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяли участь у покладанні квітів до постаменту Сергія Корольова під акомпанемент військового оркестру.

   Далі за програмою свята: демонстрація фільму про створення та сьогодення музею, відеопривітання доньки геніального земляка - Наталії Корольової, виступи гостей, яких запрошено на свято, - це представники Державного космічного агентства, державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля», представники підприємств та організацій космічної галузі, представники органів влади та місцевого самоврядування і, звичайно, привітання від начальника військового інституту генерал-майора Олександра Левченка, який відзначив багаторічну плідну співпрацю колективу Музею космонавтики та нашого начального закладу та подарував цінні подарунки на згадку про цю знаменну подію.
  Окрім цього колектив музею презентував оновлені виставки експонатів установи. Це й фотовиставка, де відображена історія музею, й виставка фондової колекції, в якій знаходяться нагороди та подарунки музею, й книги відгуків відвідувачів за всі 50 років.
   Також 2 серпня з нагоди свята відбудеться традиційний День відкритих дверей - музей гостинно запрошуємо усіх на безкоштовне відвідування музейних експозицій та нових виставок.