В період з 11 по 14 серпня 2020 року на 37-му загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ проведено польовий вихід студентів за програмою підготовки офіцерів запасу. Під час проведення занять основна увага зверталась на відпрацювання практичних питань, використовуючи навчально-матеріальну базу 37-го загальновійськового полігону та техніку військового інституту.
     До проведення занять залучались військовослужбовці військового інституту, які мають бойовий досвід. Практичне навчання було спрямоване на вивчення випускниками досвіду бойових дій підрозділів, набутого під час виконання завдань на сході нашої держави.
     На польовому виході майбутні офіцери запасу практично відпрацювали питання висування особового складу в призначений район у складі підрозділу, облаштування місць розташування підрозділу на місцевості, його охорона та оборона, надання першої медичної допомоги, облаштування навчально-бойових позицій в польових умовах.
     Особлива увага приділялась практичному виконанню стрільб з бойової зброї та вмінню обладнувати вогневі позиції в умовах сучасного бою, відпрацьовувалась тактика дій в обороні, у наступі та загальна тактика дій підрозділів Збройних Сил України.