19 жовтня 2019 року у військовому інституті відбувся День відкритих дверей. Школярі, ліцеїсти та їх батьки мали унікальну можливість ознайомитися зі спеціальностями, напрямами підготовки, науково-технічними розробками та умовами вступу до військового інституту.

   16-17 жовтня на базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова курсанти третього та четвертого курсів успішно пройшли дводенний тренінг зі стратегічних комунікацій.

    

     16 жовтня 2019 року на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбулось відкриття та проведення заключного етапу другого обласного фестивалю патріотичних дій “Патріот-Fest”.

    

   На 37-му загальновійськовому полігоні ДШВ упродовж двох тижні курсанти 1-го курсу удосконалюють практичну підготовку шляхом закріплення практичних знань зі стрілецької зброї, загальної тактики, військової топографії, інженерної та вогневої підготовки, організації військового зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту підрозділів.

   День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та Української Повстанської Армії.