ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ КАФЕДРИ

Кафедра застосування безпілотних авіаційних комплексів здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців з експлуатації безпілотних літальних апаратів для Збройних Сил України за військово-обліковими спеціальностями (ВОС): зовнішні екіпажі безпілотних авіаційних комплексів (безпілотних літальних апаратів), експлуатація та pемонт планеpа та двигунових установок безпілотних авіаційних комплексів та безпілотних літальних апаратів, прийом, обробка та документування інформації, отриманої від безпілотного літального апарата.
Випускники за наведеними ВОС мають бути підготовлені для проходження військової служби на офіцерських посадах з експлуатації безпілотних авіаційних комплексів у Збройних Сил України. Отримані знання, уміння та навички можуть застосовуватись як для професійної діяльності у силових структурах, так і в цивільному житті.
Викладання навчальних дисциплін за вказаними ВОС здійснюється з урахуванням сучасних вимог військової справи та досвіду бойових дій для професійної підготовки офіцерського складу Збройних Сил України, з використанням всесвітнього досвіду підготовки військових фахівців, які здатні впевнено працювати з технікою, своєчасно вирішувати спеціальні, бойові та інші завдання.
Заняття проводять досвідчені викладачі. Науково-педагогічні працівники кафедри мають великий службовий та професійний досвід виконання обов’язків у частинах та з’єднаннях різних видів та родів військ на певних посадах.
Викладачі кафедри мають вищу військову освіту за фахом, значна частина з них мають наукові ступені та наукові звання: кандидатів наук – 3, доцентів – 1.
Серед науково-педагогічних працівників багато офіцерів, нагороджених державними відзнаками за вміле керівництво й управління підрозділами та частинами Збройних Сил.
Заняття з навчальних дисциплін проводяться з урахуванням досвіду бойових дій під час проведення антитерористичної операції, із застосуванням сучасного активного методу аналізу конкретних ситуацій, який спонукає навчаємих до глибинного мислення, підводить їх до прийняття самостійних рішень, що є головним у підготовці офіцера.

Кафедра застосування безпілотних авіаційних комплексів
зробить з Вас
військового професіонала!

 1 2   3  4