29 листопада 2019 року курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”, яка проводилася на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та була приурочена до Дня Збройних Сил України.
     Всього до участі в конференції долучились понад 280 відомих дослідників військової історії зі 120 установ та організацій України, а також представники іноземних дипломатичних установ.
     Метою заходу стало висвітлення боротьби Українського війська за державну незалежність України, обговорення та апробації результатів воєнно-історичних досліджень вітчизняних науковців, науково-дослідних робіт воєнно-історичної проблематики, виконаних у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, наукових установах та закладах вищої освіти України.
     У підсумку виступу на засіданні секції за змістовну та цікаву доповідь курсант ВРУБЛЕВСЬКИЙ Михайло нагороджений сертифікатом учасника конференції, а військовий інститут відзначений дипломом за активну участь у проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”.
     Командування військового інституту вітає учасників заходу та бажає подальшої творчої праці та вагомих наукових звершень!

Сертифікат

Диплом