27 лютого 2020 року в Житомирському військовому інституті ім. С. П. Корольова закінчила свою роботу науково-практична конференція курсантів “Взаємозв’язок розвитку фундаментальних наук, озброєння і військової техніки”.
    Пленарне засідання конференції розпочав тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту з навчальної і наукової роботи кандидат технічних наук, старший науковий співробітник полковник Олег Манько. У своєму виступі він привітав усіх учасників конференції та закликав курсантів молодших курсів до участі в науковій роботі.
     Далі було заслухано кращі доповіді за підсумками секційних засідань кафедр: “Третя залізна стрілецька дивізія Армії УНР” (курсант Смага Владислав), “Соціальні ролі у підрозділі” (курсантка Петрук Катерина), “Бар’єри у спілкуванні іноземною мовою та шляхи їх подолання” (курсантка Перевізна Дар’я), “Чутливе досягнення математики 2019 року” (курсант Медведєв Дмитро), “Життя без супутників: нові системи навігації” (курсант Миронюк Юлія), “Тепловізори та їх використання у військовій справі” (курсант Супрученко Артем), “Фізичні ефекти, з якими стикаються у військах” (курсант Кравець Ярослав), “Застосування безпілотних літальних апаратів у військовій галузі” (курсант Баценко Вікторія). У своїх доповідях курсанти перед широкою аудиторією представників загальних кафедр військового інституту та курсантів молодших курсів висвітлили зв'язок загальних дисциплін з озброєнням і військовою технікою та майбутніми спеціальностями в цілому.
     Підсумком пленарного засідання стало нагородження учасників конференції та їх наукових керівників командуванням військового інституту.