Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


Наука – це цікаво!

У цьому році традиційно курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Так, на виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІ тур конкурсу за спеціальністю “Інженерія програмного забезпечення”.

За підсумками конкурсної комісії курсанти Костенко Давід і Литвиненко Аліна зі своєю науковою роботою під керівництвом викладача кафедри захисту інформації та кібербезпеки Сметаніна Кирила Володимировича перемогли в номінації “Інноваційне рішення наукової задачі”, за що були нагороджені дипломами.

Командування та особовий склад військового інституту щиро вітає переможців та бажає успіхів у подальших досягненнях!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році


В період з жовтня по грудень 2019 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Для участі у конкурсі подано більше 30 наукових робіт курсантів, 25 з яких рішенням конкурсної комісії було відібрано та направлено до базових закладів вищої освіти за визначеними спеціальностями для участі у ІІ турі конкурсу.

За підсумками ІІ туру курсанти ЖВІ зайняли наступні призові місця:

диплом ІІ ступеня з галузі “Електротехніка та електромеханіка” – курсантки Данілова І. та Дутка М. - І. (науковий керівник – старший викладач кафедри № 14 працівник ЗС України Іщенко І.)

диплом ІІІ ступеня з галузі “Авіаційна і ракетно-космічна техніка” – курсантка Баценко В. (науковий керівник – доцент кафедри № 3 працівник ЗС України Аврамчук О.)

диплом ІІІ ступеня з галузі “Інформаційні системи та технології” – курсантка Басараба М. та курсант Некрилов О. (науковий керівник – старший викладач кафедри № 25 Гуменюк І.)

диплом ІІІ ступеня з галузі “Військові науки” – курсант Галківський Д. (науковий керівник – доцент кафедри № 13 Гуменюк М.)

диплом за інноваційне рішення наукових завдань з галузі “Інженерія програмного забезпечення” – курсанти Костенко Д. та Литвиненко А. (науковий керівник – викладач кафедри № 25 Сметанін К.)

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт


У травні 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського було проведено онлайн Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, за підсумками якого курсантка Данілова Ірина з науковою роботою “Розробка інвертора з «чистим синусом» та стабілізацією вихідної напруги на базі ОМК” (науковий керівник – старший викладач кафедри № 14 працівник ЗС України Іщенко І.) зайняла почесне І місце.