Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році

     В період з жовтня по грудень 2019 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
    Для участі у конкурсі подано більше 30 наукових робіт курсантів, 25 з яких рішенням конкурсної комісії було відібрано та направлено до базових закладів вищої освіти за визначеними спеціальностями для участі у ІІ турі конкурсу.
     За підсумками ІІ туру курсанти ЖВІ зайняли наступні призові місця:
    диплом ІІ ступеня з галузі “Електротехніка та електромеханіка” – курсантки Данілова І. та Дутка М. - І. (науковий керівник – старший викладач кафедри № 14 працівник ЗС України Іщенко І.)
     диплом ІІІ ступеня з галузі “Авіаційна і ракетно-космічна техніка” – курсантка Баценко В. (науковий керівник – доцент кафедри № 3 працівник ЗС України Аврамчук О.)
     диплом ІІІ ступеня з галузі “Інформаційні системи та технології” – курсантка Басараба М. та курсант Некрилов О. (науковий керівник – старший викладач кафедри № 25 Гуменюк І.)
     диплом ІІІ ступеня з галузі “Військові науки” – курсант Галківський Д. (науковий керівник – доцент кафедри № 13 Гуменюк М.)
    диплом за інноваційне рішення наукових завдань з галузі “Інженерія програмного забезпечення” – курсанти Костенко Д. та Литвиненко А. (науковий керівник – викладач кафедри № 25 Сметанін К.)

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

     У травні 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського було проведено онлайн Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, за підсумками якого курсантка Данілова Ірина з науковою роботою “Розробка інвертора з «чистим синусом» та стабілізацією вихідної напруги на базі ОМК” (науковий керівник – старший викладач кафедри № 14 працівник ЗС України Іщенко І.) зайняла почесне І місце.