02 березня 2021 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова закінчила свою роботу науково-практична конференція курсантів “Взаємозв’язок розвитку фундаментальних наук, озброєння і військової техніки”.

Пленарне засідання конференції розпочав начальник науково-організаційного відділення кандидат технічних майор Роман Ставісюк. У своєму виступі він привітав усіх учасників конференції та закликав курсантів молодших курсів до участі в науковій роботі.

Далі було заслухано кращі доповіді за підсумками секційних засідань кафедр: “Історія створення та бойове застосування безпілотних літальних апаратів” (курсант Герасимчук Маргарита), “Математика в системі GPS” (курсант Лой Владислав), “Тепловізори та їх використання у військовій сфері” (курсант Денисюк Микита), “Класична математична задача та безпілотні автомобілі” (курсант Нагапетян Юлія), “Гармата Гаусса” (курсанти Брановицький Назар та Кіраченко Дмитро), “Математична модель поворотів тіл у просторі” (курсант Герасимчук Маргарита), “Голографія” (курсанти Ковальчук Ярослава та Марейченко Артем), “Динамічний захист” (курсант Волковський Євгеній), “The main English self-study tools and tips” (курсант Костенко Анна), “Ілюзія самосприйняття та як її позбутися” (курсант Жосан Анна), “Маніпуляція свідомості” (курсант Верейко Юрій), “Аналіз перспективи розвитку патронної промисловості в Україні” (курсант Малишев Андрій).

У своїх доповідях курсанти перед широкою аудиторією представників загальних кафедр військового інституту та курсантів молодших курсів висвітлили зв'язок загальних дисциплін з озброєнням і військовою технікою та майбутніми спеціальностями в цілому.

Як підсумок пленарного засідання, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту з навчальної та наукової роботи кандидат технічних наук, старший науковий співробітник полковник Дзюбчук Роман нагородив учасників конференції та їх наукових керівників.