Протягом навчального року одним з основних заходів, під час якого курсанти та студенти мають можливість проявити свої здібності до наукової роботи, є Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (далі – конкурс), який організовується та проводиться за наказом Міністерства освіти і науки України. Курсанти та студенти військового інституту щорічно беруть активну участь у конкурсі. Так, у поточному навчальному році відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21 жовтня 2014 року № 1193 у військовому інституті було організовано перший тур конкурсу, за результатами якого організаційним комітетом військового інституту кращі наукові роботи було допущено до участі в другому турі конкурсу.
     За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Військові науки”, фінал якого відбувся 19 березня 2015 року в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, курсант Султан Бекболат (науковий керівник – підполковник Соболенко Сергій) виборов ІІІ місце.
     24 березня 2015 року відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація” на базі Вінницького національного технічного університету, за результатами роботи якої студент Лютко Василь (науковий керівник – працівник Молодецька Катерина) здобув І місце.
     26–27 березня 2015 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проходила підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Інформаційна безпека”. Студентка нашого вишу Дейсан Аліна (науковий керівник – працівник Дрейс Юрій) зайняла ІІ місце.
     Щиро вітаємо наших призерів з такими високими здобутками. Сподіваємось, що в наступному навчальному році результати будуть ще кращими.