Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.12.2016 № 6 на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 13.12.2016 № 1059 у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова продовжено строк дії спеціалізованої вченої ради СРК 14.719.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії (кандидата технічних наук) за спеціальністю 20.02.14 – Озброєння та військова техніка терміном на 3 роки.

     За п’ять попередніх каденцій, починаючи з 2001 року, у раді захистили кандидатські дисертації 66 здобувачів.
     Згідно з рішенням спеціалізованої вченої ради інституту 22 вересня 2017 року відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради, на якому успішно захистили дисертаційні роботи здобувачі наукового ступеня кандидата технічних наук майор Бойченко Олег Сергійович та майор Дупелич Сергій Олексійович.
     Наукові дослідження здобувачів спрямовані на розв’язання актуальних завдань підвищення обороноздатності Збройних Сил України.
     Командування та колектив військового інституту щиро вітають молодих науковців із цією подією і бажають їм успіхів у службовій діяльності та подальших наукових досягнень.