Із 7 до 10 жовтня 2019 року делегація від України, до складу якої увійшла представниця від Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Критенко Оксана, перебувала з візитом у місті Стокгольм (Королівство Швеція) і відвідала Скандинавський центр з питань ґендеру у військових операціях (Nordic Centre for Gender in Military Operations – NCGM). У центрі проходять навчання та стажування з основ ґендерної політики військові лідери, керівники структурних підрозділів, ґендерні радники, цивільні та військові співробітники країн-членів НАТО, країн-партнерів.

    10 вересня 2019 року депутат Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко та поліцейський омбудсмен Вікторія Сельська за підтримки радниці начальника Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Оксани Критенко провели тренінг «Ми різні – ми рівні» для курсанток першого курсу військового інституту.

     У м. Житомирі 7 вересня 2019 року відбувся форум «She Week» з нагоди відкриття Європейського тижня місцевої демократії, у якому активну участь взяли військовослужбовці та курсантки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

     19–20 березня 2019 року у м. Києві відбулася Міжнародна конференція «Врахування ґендерних питань у навчальних програмах закладів вищої освіти сектора безпеки і оборони» за участі представників Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

    На виконання п. 6.3 Плану дій Робочої групи з питань виконання Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на 2018 рік, затвердженого заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, з метою підвищення компетентності радників з ґендерних питань 18 грудня 2018 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся семінар (тренінг) «Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах сектора безпеки і оборони».