У м. Житомирі 7 вересня 2019 року відбувся форум «She Week» з нагоди відкриття Європейського тижня місцевої демократії, у якому активну участь взяли військовослужбовці та курсантки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Організаторами заходу були Міністерство соціальної політики, UA Women та Центр суспільних комунікацій у партнерстві з Житомирською міською радою.
     Учасники і учасниці піднімали питання щодо публічного врядування жінок у науці та бізнесі, сфері здоров’я та спорту, які є важливими для встановлення соціальної справедливості в Україні. Курсантка 4-го курсу Мар’яна-Ілона Дутка розповіла про свій шлях у військовому інституті, про всі складнощі служби дівчини в армії, а також відповіла на запитання слухачів.
     Форум складався з двох панелей і воркшопів. Перша частина заходу була присвячена публічному врядуванню жінок в Україні, друга частина – work, home and family balance – жінки в науці, бізнесі, здоров’ї та спорті.
     «She Week» – це унікальний формат зі стратегічними воркшопами, який покликаний посилити роль жінки в суспільстві та залучити її до соціальних процесів.