Пам’ятати про загиблих Героїв - святий обов’язок кожного українця. Саме сьогодні, 16 січня, ми вшановуємо пам'ять захисників, які понад півроку тримали оборону Донецького аеропорту. Пам’ятають про їх подвиги і в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова.

Урочистим покладанням гірлянди та квітів до пам’ятника Сергію Павловичу Корольову, з нагоди 114-ї річниці від Дня народження славетного авіаконструктора, академіка, ім’я якого носить наш навчальний заклад, розпочався ранок 12 січня у нашому військовому інституті.

11 січня 2021 року у Житомирському військовому інституту імені С. П. Корольова відбувся урочистий мітинг з нагоди початку нового навчального року.

23 грудня 2020 року для дітей військовослужбовців та працівників військового інституту у Житомирському академічному театрі ляльок відбулося свято Новорічної ялинки “У зими є свят багато”.

11 грудня 2020 року на засіданні разової спеціалізованої вченої СРДФ 14.719.003 Житомирського військового інституті імені С. П. Корольова викладач кафедри застосування безпілотних авіаційних комплексів факультету технічних видів розвідки ГОРБАЧ ВАДИМ ЯРОСЛАВОВИЧ успішно захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 25 Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону за спеціальністю 255 Озброєння та військова техніка (технічні науки).