У рамках програми НАТО DEEP 11 червня 2021 року відбулася міжнародна онлайн конференція за темою: "Ethics of a military leader" ("Етика військового лідера").

У рамках програми НАТО DEEP 10 червня 2021 року відбувся міжнародний онлайн семінар за темою: "Ethics of military professional activity" ("Етика військово-професійної діяльності").

З 40-літнім ювілеєм!

   

Шановні панове науковці! Сердечно вітаю Вас з визначною подією – 40-річчям від дня створення у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова науково-дослідної лабораторії з проблем радіотехнічного озброєння військ протиповітряної оборони. За десятиліття, що минули, наш підрозділ виріс у потужний науковий центр, який ставнадійною опорою освітньої та наукової діяльності інституту. Крок за кроком зусиллями науковців та інженерівнауковий центр нарощував свій потенціал, накопичував результати практичних розробок.Сьогодні десятки висококваліфікованих спеціалістів, які виросли у лабораторіях та відділах наукового центру, успішно працюють як у рідному інституту, так і у багатьох організаціях та установах по всій Україні, впроваджуючи у життя набуті знання та генеруючи сучасні ідеї.
    Події 2014 року діяльність колективунаукового центру направили на відбиття російської агресії, а це моніторинг ситуації в окупованих районах та районах бойових дій, інформаційна підтримка органів військового управління, участь у відбитті інформаційних та кібернетичних атак, створення науково-технічних результатів направлених на розвиток озброєння та військової техніки Збройних Сил України, безпосереднє виконання бойових завдань у складі сил Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.
    Я впевнений, що науковий центр і далі йтиме шляхом розвитку, наполегливо створюватиме та впроваджуватиме сучасні наукові результати, новітні технології, інформаційні системив інтересах сектору безпеки і оборони, готуватиме наукові та науково-педагогічні кадри вищої кваліфікації, що дозволить йому і в майбутньому посідати чільне місце серед наукових підрозділів нашої держави.
    Зичу колективу наукового центру та усім, чия доля пов’язана з його розвитком, успішної роботи на благо України, а кожному з Вас – добра, миру, щастя та благополуччя.

                                                                                    З повагою, начальник наукового центру

                                                                                    полковник Дмитро Федорчук

У перший день літа, за участю особового складу військового інституту, для вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей був організований та проведений спортивно-розважальний захід «СІМ+Я=Сім’я», в рамках проведення у місті Житомирі загальноміського свята “Країна дитинства – країна мрій”, приуроченого на відзначення Дня захисту дітей.

27 травня 2021 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова закінчила свою роботу 44-а наукова конференція воєнно-наукових товариств курсантів факультетів.

У період з 1 по 31 квітня 2021 року в рамках виконання Плану винахідницької та раціоналізаторської роботи в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова був проведений Місячник зі збору та впровадження заявок на винаходи і заяв про раціоналізаторські пропозиції.