27 жовтня в рамках співпраці Житомирського військового інституту ім.С.П. Корольова з Комунальним закладом позашкільної освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр” було розпочато обласний фестиваль патріотичних дій “Патріот - Fest”.

Пандемія COVID-19 для національної системи освіти України загалом, та військової освіти зокрема, стала найсерйознішим викликом останніх років. Дієвим інструментом забезпечення якості освіти у цих умовах виявилась дистанційна освіта.

23 жовтня 2020 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбувся перший захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 25 Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону за спеціальністю 255 Озброєння та військова техніка (технічні науки).

     12 жовтня 2020 року у військовому інституті було проведено військово-патріотичну роботу з курсантами першого курсу, присвячену Дню захисника України.     

Цьогоріч урочистості до Дня Захисника України у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова розпочались з відкриття пам’ятного знаку “Загиблим Героям, які віддали життя за Україну ”.

Щорічно 14 жовтня в Україні святкують День захисника. Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. До того ж свято збігається з Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці.