У Новоград - Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради навчаються юнаки та дівчата, які мріють пов’язати свою долю з захистом рідної землі. Відтак, зі Збройними Силами України.

Тому, 13 травня, представники Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова провели з ліцеїстами  профорієнтаційну роботу, спрямовану на підготовку до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. 

Ліцеїсти могли ознайомитися із вступною кампанією, актуальними спеціальностями, напрямами підготовки та науково-технічними розробками військового інституту.

Для покращення фізкультурно-оздоровчої роботи та навчально-тренувального процесу для ліцею було передано спортивний інвентар, а представники кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту військового інституту провели показ провідних видів спорту.

Військовий оркестр та колектив художньої самодіяльності військового інституту виступили з концертною програмою. Глядачі оплесками висловили свою щиру вдячність артистам за гарний настрій та незабутні враження.