Тридцять років тому саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Збройні Сили України». З того часу українській армії довелося пережити масові скорочення та занепад. Однак події на початку 2014 року стали переломним моментом в історії сучасної української армії. Анексія Криму та окупація частини Донбасу підступним російським ворогом мобілізувала суспільство, і українським військовим, добровольцям, волонтерам вдалося відстояти незалежність і захистити Україну від агресора. Це випробування ми витримали і довели, що Збройні Сили України - гарант суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості нашої держави. Нині ми відродилися, тренуємося, навчаємося.

Свій вагомий внесок у розвиток української армії щоденно робить і особовий склад Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Під час урочистостей з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко зазначив, що своїм наполегливим навчанням, добросовісною службою і працею особовий склад військового інституту зміцнює обороноздатність держави, а, виконуючи бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил, – безпосередньо захищає Україну від ворога.

З нагоди свята військовослужбовці та працівники навчального закладу отримали нагороди від вищого командування, представників влади та органів місцевого самоврядування, а також керівництва військового інституту. Пам’ятаючи про загиблих побратимів, військовослужбовці поклали квіти та гірлянду до пам’ятного знака загиблим Героям, які віддали життя за Україну. Це святе місце є для нас символом віри в нашу перемогу над російським агресором, символом свободи та незалежності.
Пам’ятайте, Господь завжди оберігає тих, хто захищає свою Батьківщину.