Сьогодні, 9 лютого 2018 року, в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги курсанти військового інституту взяли участь у IX всеукраїнському літературно-музичному фестивалі-реквіємі вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».

   До уваги присутніх були представленні виставка декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва, художньої та документальної фотографії «Розстріляна молодість», гала-концерт Лауреатів та Дипломантів Всеукраїнського фестивалю, виступ аматорських та професійних колективів України, в тому числі і юних талантів з художніх колективів Донеччини, Сумщини, Хмельниччини та Житомирщини.
    Під час вшанування пам’яті загиблих героїв України курсанти військового інституту поклали гірлянду до пам’ятного знаку «Сучасним борцям за соборність та незалежність України». Завершився фестиваль виступом зведеного духового оркестру у складі військового оркестру Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, військового оркестру 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та естрадно-духового оркестру комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради.