Відповідно до вимог окремого доручення першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України 13 березня 2018 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова було проведено науково-практичний семінар за темою “Методика запровадження ідеологічної і військово-патріотичної складових у викладанні навчальних дисциплін та проведення заходів морально-психологічного забезпечення”.

     До участі у роботі семінару було залучено 100% особового складу з числа науково-педагогічних працівників та фахівців структури морально-психологічного забезпечення.
     В роботі науково-практичного семінару прийняв участь історик, член волонтерської групи “Наше військо” з розробки та впровадження військової символіки та одностроїв Василь Павлов. В своєму виступі він навів приклади з історії українського війська, які доцільно використовувати в ідеологічній роботі.
     З пропозиціями щодо розширення напрямів подальшої співпраці виступили професор кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Кухарчук та завідувач методичного відділу Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Оксана Стадник.
     Обмінялись досвідом роботи в питанні військово-патріотичного виховання курсантів начальники провідних кафедр навчального закладу.
     Наприкінці було обговорено рішення науково-практичного семінару, основними завданнями якого визначено подальше удосконалення системи національно-патріотичного виховання молоді.