В рамках  Програми  НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP – Defence Education Enhancement Program) на цьому тижні відбувся візит до Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова в рамках програми DEEP-Україна представників НАТО та пана Маріуша Соліса – директора  Програми DEEP-Україна.

     Захід повністю відповідав завданням та очікуванням. Сторони дійшли домовленостей з підготовки військових фахівців, запровадженню сучасних методик навчання та різних курсів за стандартами НАТО.
     Командування Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова приділяє значну увагу заходам міжнародного співробітництва, налагодженню дружніх та партнерських відносин з міжнародними освітніми закладами та організаціями з метою підготовки кваліфікованих військових фахівців міжнародного рівня, офіцерів, здатних забезпечити високий рівень боєздатності Української армії, підняття рівня авторитету військового інституту на міжнародній арені у сфері освіти. Інтерес участі в програмі обумовлений удосконаленням системи військової освіти шляхом упровадження в навчальний процес передових стандартів та методик підготовки збройних сил держав – членів НАТО.