У військовому інституті протягом двох тижнів курсанти 2-го курсу удосконалюють практичну підготовку шляхом закріплення теоретичних знань у польових умовах, з урахуванням досвіду АТО.

     Першим етапом навчання стало здійснення маршу на загальновійськовий полігон із відпрацюванням навчальних питань з: засідкових та контрзасідкових дій, відбиття раптового нападу, елементів ведення бою в лісі, подолання зруйнованих, замінованих і заражених ділянок доріг.
     Серед завдань, які стоять перед курсантами, також є: вдосконалення навиків із загальної тактики, інженерної підготовки, організації військового зв’язку, вогневої підготовки та РХБ розвідки.
     Крім того, курсанти закріплюватимуть навички в облаштуванні польового табору та несенні у ньому служби, патрулюванні та відбитті нападу на табір. Свій фізичний стан підтримують в облаштованому спортивному майданчику, де грають у кросфіт, настільний теніс, футбол та волейбол. Поряд з цим у вільний час прослуховують музику, читають свіжі періодичні видання, грають в шашки та шахи.
     Так протягом навчання майбутні офіцери вдосконалять практичні навички у польових умовах, гартуючи високі морально-бойові якості, фізичну витривалість та бойову майстерність.