19 квітня 2018 року на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбулась обласна спартакіада допризовної молоді, в якій взяли участь команди з шкіл та ліцеїв міста та області.Традиційно змагання проводяться з метою патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя, розвитку та популяризації фізичної культури та спорту.

     Урочисте відкриття спортивного заходу відбулося на стройовому плацу військового інституту.
     Учасників спартакіади привітали заступник начальника військового інституту полковник Андрій ХАБЧУК та заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Сергій КОЗЛОВЕЦЬ.
     Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України представниками команди Пулинського району – чемпіонами обласної спартакіади допризовної молоді 2017 року. А справжній святковий настрій присутнім створили пісенний виступ курсанта 5-го курсу та плац-концерт у виконанні військового оркестру інституту під керівництвом майора Павла Осінського.
     По завершенні урочистей учасники змагань почали демонструвати свою майстерність із: бігу на 100 м, підтягування, метання гранати, кросу на спортивному комплексі. У командному заліку І місце посіла команда з м. Бердичів, ІІ місце – Чуднівського району, ІІІ місце – Любарського району. Переможців нагородили кубками, грамотами, а також для всіх учасників змагань організували екскурсію до Народного музею бойової слави Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.
     Юні спортсмени отримали яскраві емоції та позитивні враження від проведених заходів.