20 квітня 2018 року офіцери, працівники, курсанти та солдати Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяли активну участь у заходах із благоустрою та озеленення внутрішньої та прилеглої території військового інституту.

      В цей день колектив військового інституту з ентузіазмом та натхненням прибирав територію, облаштовував пам’ятники, клумби, проводив висадження дерев і квітів саджав зелені насадження, мив вікна, фарбував двері і вікна, вивозив сміття, білив бордюри та наводив порядок на робочих місцях.

  Поряд з цим курсанти прибирали сміття, розчищали чагарники, ремонтували лавки на березі річки Кам’янка та прилеглої території по проспекту Миру.

      Крім того військовослужбовці упорядкували могили воїнів, які загинули у Великій Вітчизняній війні на Російсько-Вільському та Смолянському кладовищах.

      Військовослужбовці та працівники військового інституту в черговий раз підтвердили своє безкорисне та дбайливе ставлення до навколишнього   середовища. Висловлюємо вдячність колективу військового інституту, який взяв участь у проведенні Дня довкілля.