3 травня 2018 року у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбувся VI З’їзд творчої молоді Житомирщини під гаслом «Обдарована молодь – майбутнє України!»

     Напрямками роботи VI З’їзду творчої молоді Житомирщини стали: сучасні інтернет-технології; кібернетична безпека; інформаційна безпека; захист інформації; екологічна безпека; космічні технології; зв’язок та інформатизація; апаратура зв’язку, радіо та телебачення; сучасні технології радіоелектроніки; роботизовані системи; авіамоделювання та безпілотні авіаційні комплекси; моделювання систем і процесів у науці і техніці; сучасні та перспективні системи оборонного призначення; системи моніторингу (дистанційного зондування Землі), а також енергозбережні технології. У рамках з’їзду було проведено виставку науково-технічних розробок учасників, огляд зразків військової техніки та стрілецького озброєння. До присутніх звернулися начальник військового інституту заслужений діяч науки і техніки України, кандидат військових наук, професор Олександр Левченко, а також заступник начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Олександр Антонюк, які побажали подальших успіхів на ниві винахідництва.
     Кращі наукові та науково-технічні розробки були відзначені цінними подарунками та дипломами. Призові місця за кращу науково-технічну розробку отримали:
– серед учнівської молоді – Аріна Корзун, Тетяна Мельник, Ангеліна Свіжевська, Олена Ільченко (ЗОШ № 30 м. Житомир);
– Ілля Вербовський (ЗОШ № 21),
– Руслан Пауков, Олексій Матвійчук, Олександр Постольник (Дитяча школа робототехніки "БОТЕОН" м. Житомир);
– серед студентської молоді – Данило Зелінський (Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, ПТУ № 4 м. Бердичів);
– Андрій Недашківський (ДПТНЗ "ВПУ м. Житомира");
– Сергій Довгаленко, Ярослав Михайлюк, Володимир Левчук, Тетяна Муравська (ЖДТУ);
– Максим Гусаковський, Артем Шидловський (ЖТК КНУБА);
– серед курсантів військового інституту – Нурболат Абдирахман, Олександр Межерицький, Світлана Рябко, Іван Половніков.
     Також учасники з’їзду мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою військового інституту, взяли участь у святковому концерті та скуштували справжній козацький куліш.