8 травня до Дня пам’яті та примирення у Житомирському академічному театрі ім. Івана Кочерги відбувся показ вистави «Ода радості», на яку були запрошені курсанти І курсу Житомирського військового інституті імені С. П. Корольова.

     «Ода радості» була створена за мотивами твору Р. Ібрагімбекова «Прикосновение». Поставив виставу драматург Володимир Осляк, який і написав п’єсу « Ода радості».
     Вистава на І дію. Події відбуваються в зруйнованій церкві. Священник, який залишився при храмі, цитує початок Біблії, де говориться про створення Богом людини. Творець, здійснюючи свій задум, був упевнений, що люди житимуть мирно й щасливо. Головні герої розмовляли українською, російською та німецькими мовами, а також лунали рядки із віршів Омара Хаяма арабською мовою та вислови із « Книги Буття». Після закінчення вистави довго лунали оплески глядачів.
     Курсантам надзвичайно сподобалась вистава, було над чим задуматись. Гра акторів була хвилююча і неперевершена. Вони з радістю завітають до академічного театру знову.