11 травня 2018 року у військовому інституті було проведено черговий етап семінарів-практикумів в рамках Всеукраїнської Школи для тренерів із національно-патріотичного виховання молоді. Програмою заходу передбачено впровадження у виховний процес інноваційних методів та технологій, розробка навчальних програм, проектів, що забезпечують ефективне впровадження змісту національно-патріотичного виховання в освітній процес. 

     Своїм передовим досвідом та значними досягненнями у сфері національно-патріотичного виховання молоді з педагогами ділились заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Володимир Наконечний, голова громадської організації «Центр мілітарної історії» Василь Павлов та завідувач музею Юрій Ткачук.
     Учасники заходу переконані в тому, що саме національно-патріотичне виховання підростаючого покоління є запорукою мирного майбутнього України, тому кожен з них прагне виховати справжніх патріотів рідної землі.
     Після закінчення семінару майбутні тренери відвідали Народний музей Бойової слави військового інституту, що, без перебільшення, є важливим осередком національно-патріотичного виховання молоді Житомирщини.