Кафедра інформаційної боротьби здійснює підготовку військових фахівців для Сил спеціальних операції Збройних Сил України. Основними напрямками підготовки на кафедрі є: інформаційна безпека, моніторинг інформаційного простору, розробка медіа продукції, інформаційні дії.
Основними вимогами до абітурієнтів за спеціальністю кафедри є вміння: творчо мислити, поводитися з фото, відео та аудіо апаратурою, використовувати програмні продукти з обробки графічних зображень, відео та аудіо інформації, мови програмування та системи управління базами даних. Необхідно добре володіти українською та англійською мовами, бути начитаною людиною, вміти спілкуватися.
До складу кафедри входять лабораторії: розробки друкованої продукції, обробки графічної та аудіо інформації, класний варіант пересувного радіотелевізійного комплексу. З 2018 року розпочато роботу фото теле- радіо студії, яка обладнана сучасним професійним обладнанням.
До проведення занять з курсантами регулярно залучаються як військові і цивільні фахівці м. Житомир, так і спеціалісти з Європи та Сполучених Штатів Америки.

1  2  3  4