Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


Наука – це цікаво!

Традиційно в цьому році курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Так, на виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 24.10.2020 № 1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році” на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного було проведено ІІ тур конкурсу за спеціальністю “Військові науки”.

За підсумками конкурсної комісії курсант Смага Владислав зі своєю науковою роботою під керівництвом начальника кафедри радіоелектронної боротьби Кубрака Олександра Миколайовича зайняв почесне ІІ місце, а курсанти Талкін Юрій, Хабчук Ольга, Бойко Андрій, Шевчук Дмитро, Половніков Іван та Половнікова Вероніка були нагороджені сертифікатами про участь в конкурсі.

Командування та особовий склад військового інституту щиро вітає переможців та бажає успіхів у подальших досягненнях!

Проведення ХІІ Всеукраїнського студентсько-курсантського конкурсу наукових праць за темою “Забезпечення національної безпеки України очима майбутніх охоронців держави: стан, проблеми, перспективи”


З 06 по 16 квітня 2021 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено ХІІ Всеукраїнський студентсько-курсантський конкурс наукових праць за темою “Забезпечення національної безпеки України очима майбутніх охоронців держави: стан, проблеми, перспективи”. У конкурсі прийняло участь 9 закладів вищої освіти, з яких надійшло 75 наукових праць за військовою, військово-технічною, юридичною, гуманітарною та філологічною тематикою, а також навчальні відеофільми.

За результатами конкурсу наукова робота курсанта Бедрія Назара під керівництвом підполковника Оверчука Сергія була визнана однією з кращих, а автор роботи нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Командування та особовий склад військового інституту щиро вітає переможця та бажає успіхів у подальших досягненнях!

Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


Наука – це цікаво!

У цьому році традиційно курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Так, на виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІ тур конкурсу за спеціальністю “Інженерія програмного забезпечення”.

За підсумками конкурсної комісії курсанти Костенко Давід і Литвиненко Аліна зі своєю науковою роботою під керівництвом викладача кафедри захисту інформації та кібербезпеки Сметаніна Кирила Володимировича перемогли в номінації “Інноваційне рішення наукової задачі”, за що були нагороджені дипломами.

Командування та особовий склад військового інституту щиро вітає переможців та бажає успіхів у подальших досягненнях!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році


В період з жовтня по грудень 2019 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Для участі у конкурсі подано більше 30 наукових робіт курсантів, 25 з яких рішенням конкурсної комісії було відібрано та направлено до базових закладів вищої освіти за визначеними спеціальностями для участі у ІІ турі конкурсу.

За підсумками ІІ туру курсанти ЖВІ зайняли наступні призові місця:

диплом ІІ ступеня з галузі “Електротехніка та електромеханіка” – курсантки Данілова І. та Дутка М. - І. (науковий керівник – старший викладач кафедри № 14 працівник ЗС України Іщенко І.)

диплом ІІІ ступеня з галузі “Авіаційна і ракетно-космічна техніка” – курсантка Баценко В. (науковий керівник – доцент кафедри № 3 працівник ЗС України Аврамчук О.)

диплом ІІІ ступеня з галузі “Інформаційні системи та технології” – курсантка Басараба М. та курсант Некрилов О. (науковий керівник – старший викладач кафедри № 25 Гуменюк І.)

диплом ІІІ ступеня з галузі “Військові науки” – курсант Галківський Д. (науковий керівник – доцент кафедри № 13 Гуменюк М.)

диплом за інноваційне рішення наукових завдань з галузі “Інженерія програмного забезпечення” – курсанти Костенко Д. та Литвиненко А. (науковий керівник – викладач кафедри № 25 Сметанін К.)

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт


У травні 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського було проведено онлайн Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, за підсумками якого курсантка Данілова Ірина з науковою роботою “Розробка інвертора з «чистим синусом» та стабілізацією вихідної напруги на базі ОМК” (науковий керівник – старший викладач кафедри № 14 працівник ЗС України Іщенко І.) зайняла почесне І місце.