27 травня 2021 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова закінчила свою роботу 44-а наукова конференція воєнно-наукових товариств курсантів факультетів.

Пленарне засідання конференції розпочав начальник науково-організаційного відділення кандидат технічних майор Роман Ставісюк. У своєму виступі він привітав усіх учасників конференції та закликав курсантів старших курсів до участі в науковій роботі.

Далі було заслухано кращі доповіді за підсумками секційних засідань кафедр: “Пост радіоперехоплення цифрових видів сигналів ультракороткохвильового діапазону” (курсант Мамчур Д.), “Використання 3D-моделей військової техніки при ЇЇ розпізнаванні на космічних знімках” (курсант Петрук К.), “Розробка програмного забезпечення для оформлення заявок на використання повітряного простору БпЛА класу І” (курсант Мамчур Д.), “Реалізація схеми автоматичного вимірювача параметрів електромережі з диференційним захистом на ОМК” (курсанти Клубнікіна М. та Лук’яниця А.), “Пристрій аналізу частотних характеристик антенних систем декаметрового діапазону хвиль” (курсант Прохор Д.), “Пристрій парольного розмежування доступу на ОІД та оповіщення” (курсант Цоєв М.), “Алгоритм формування радіоперешкод радіопеленгаторним системам” (курсант Смага В.), “Програмний модуль оцінювання достовірності інформаційного повідомлення” (курсант Мокрий С.), “Пеленгатор джерел радіовипромінювання сигналів дистанційно пілотованих дронів” (курсант Цихановський І.).

У своїх доповідях курсанти перед широкою аудиторією представників спеціальних кафедр військового інституту та курсантів старших курсів висвітлили результати наукових досліджень в галузі озброєння і військової техніки.

Як підсумок пленарного засідання, начальник науково-організаційного відділення кандидат технічних наук, майор Ставісюк Роман нагородив учасників конференції та їх наукових керівників.

02 березня 2021 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова закінчила свою роботу науково-практична конференція курсантів “Взаємозв’язок розвитку фундаментальних наук, озброєння і військової техніки”.

Пленарне засідання конференції розпочав начальник науково-організаційного відділення кандидат технічних майор Роман Ставісюк. У своєму виступі він привітав усіх учасників конференції та закликав курсантів молодших курсів до участі в науковій роботі.

Далі було заслухано кращі доповіді за підсумками секційних засідань кафедр: “Історія створення та бойове застосування безпілотних літальних апаратів” (курсант Герасимчук Маргарита), “Математика в системі GPS” (курсант Лой Владислав), “Тепловізори та їх використання у військовій сфері” (курсант Денисюк Микита), “Класична математична задача та безпілотні автомобілі” (курсант Нагапетян Юлія), “Гармата Гаусса” (курсанти Брановицький Назар та Кіраченко Дмитро), “Математична модель поворотів тіл у просторі” (курсант Герасимчук Маргарита), “Голографія” (курсанти Ковальчук Ярослава та Марейченко Артем), “Динамічний захист” (курсант Волковський Євгеній), “The main English self-study tools and tips” (курсант Костенко Анна), “Ілюзія самосприйняття та як її позбутися” (курсант Жосан Анна), “Маніпуляція свідомості” (курсант Верейко Юрій), “Аналіз перспективи розвитку патронної промисловості в Україні” (курсант Малишев Андрій).

У своїх доповідях курсанти перед широкою аудиторією представників загальних кафедр військового інституту та курсантів молодших курсів висвітлили зв'язок загальних дисциплін з озброєнням і військовою технікою та майбутніми спеціальностями в цілому.

Як підсумок пленарного засідання, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту з навчальної та наукової роботи кандидат технічних наук, старший науковий співробітник полковник Дзюбчук Роман нагородив учасників конференції та їх наукових керівників.

Наука – невід’ємна складова майбутнього військового фахівця.

В Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова розпочала роботу науково-практична конференція “Взаємозв’язок розвитку фундаментальних наук, озброєння і військової техніки”, яка демонструє пов’язаність базових дисциплін з майбутніми спеціальностями військових фахівців.

17 лютого 2021 року відбулося секційне засідання кафедри суспільних наук, до проведення якого було залучено науково-педагогічний склад кафедри та курсантів перших і других курсів. За підсумками кращих доповідачів було рекомендовано для участі у пленарному засідання конференції.

    В період з 4 по 16 лютого 2020 року проводилося заслуховування доповідей та рефератів курсантів молодших курсів на секційних засіданнях наукових гуртків кафедр в рамках роботи науково-практичної конференції курсантів “Взаємозв’язок розвитку фундаментальних наук, озброєння і військової техніки”.
     У підсумку на першому етапі Конференцій було організовано роботу 4 секцій, у яких взяв участь 52 науково-педагогічних працівника та 31 курсант, було заслухано 31 доповідь.
     За підсумками засідань кафедр 27 лютого 2020 року було проведено заключне пленарне засідання конференції, на якому виступили автори 10 кращих доповідей.