17 грудня 2019 року на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України нагороджено переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року”.

     Вже стало гарною традицією, що винахідники Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова постійно беруть участь у даному заході. Тому цей рік також не став виключенням.

     Так, серед великої кількості заявок від військових частин і установ Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, а також підприємств оборонно-промислового комплексу України і наукових установ, що виробляють продукцію військового призначення, патент України на корисну модель № 137050 “Спосіб формування необхідного набору апріорних даних нейромережі для автоматизованої обробки заданих аерофотознімків відповідно до завдання” колективу авторів військового інституту у складі доктора технічних наук, старшого наукового співробітника КОВБАСЮКА Сергія, кандидата технічних наук КАНЕВСЬКОГО Леоніда та РОМАНЧУКА Миколи відзначений дипломом II ступеня в номінації “Авіаційна техніка та озброєння”.

     Командування військового інституту вітає переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року” та бажає подальшої творчої праці та вагомих наукових звершень!

 

      Довідково: захід проводиться Центральним науково-дослідним інститутом озброєння та військової техніки Збройних Сил України відповідно до Зведеного річного плану наукової і науково-технічної діяльності у Збройних Силах України щорічно, починаючи з 2003 року.

    Основною метою проведення Конкурсу є популяризація винахідницької діяльності серед військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, залучення військових винахідників до використання результатів інтелектуальної праці в повсякденній діяльності військових частин, військових навчальних закладів, установ Збройних Сил України, Міністерства оборони України та оборонно-промислового комплексу України, а також для виявлення перспективних розробок і привертання до них уваги вітчизняних інвесторів і підприємців.