ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА СТВОРЕННЯ, РОЗВИТКУ І ЗАСТОСУВАННЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Теорія та практика створення, розвитку і застосування високотехнологічних систем спеціального призначення з урахуванням досвіду антитерористичної операції”!

 

    Згідно  з  Річним планом наукової  і  науково-технічної   діяльності  Житомирського  військового  інституту   імені С. П. Корольова  на   2018 рік 26-27 квітня 2018 року заплановано проведення ХХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Теорія та практика створення, розвитку і застосування високотехнологічних систем спеціального призначення з урахуванням досвіду антитерористичної операції”.

   Метою конференції є обговорення результатів фундаментальних і прикладних наукових досліджень, визначення їх перспективних напрямів, обмін досвідом наукової та науково-технічної діяльності, підвищення якості підготовки фахівців високотехнологічних спеціальностей з урахуванням досвіду антитерористичної операції.

    Робота конференції буде організована за такими секціями:

Секція 1. Теорія та практика забезпечення інформаційної безпеки, психологічних операцій і захисту інформації.
Секція 2. Теорія та практика створення і застосування безпілотних авіаційних комплексів.
Секція 3. Теорія та практика створення і застосування радіоелектронних систем спеціального призначення.
Секція 4. Теорія та практика створення і застосування космічних та геоінформаційних систем.
Секція 5. Теорія та практика створення і застосування автоматизованих систем управління Збройних Сил України.
Секція 6. Теорія та практика забезпечення якості підготовки фахівців з високотехнологічних спеціальностей.

    Робочі мови конференції: українська, англійська.

    Для участі в роботі конференції необхідно подати в оргкомітет:
    заявку на участь;
    тези доповіді (електронний та друкований варіанти).

    Доповіді, рекомендовані до опублікування та оформлені як наукові статті згідно з вимогами постанови президії ВАК України від 15.01.2003 № 7-05/1, будуть опубліковані в збірнику наукових праць Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова “Проблеми створення, випробування, застосування та експлуатації складних інформаційних систем”.

УВАГА! Заявки, тези доповідей (у друкованому й електронному вигляді) необхідно подати в оргкомітет до  26 березня. Матеріали, надіслані із запізненням, прийматися не будуть.

Адреса оргкомітету: Житомирський військовий інституту імені С. П. Корольова, проспект Миру, 22, м. Житомир, Україна, 10004.
Детальну інформацію та довідки можна отримати за тел.: (097) 007-40-77 – Ставісюк Роман Леонідович, начальник науково-організаційного відділення.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформаційне повідомлення

Заявка на участь у роботі XXII Всеукраїнської науково-практичної конференції