Радник начальника інституту з ґендерних питань

працівник ЗС України

Оксана Критенко

т. (098) 411-96-75

Правила вирішення конфліктних ситуацій у ЖВІ

    Про це на інтерактивній бесіді 3 грудня 2019 року спілкувались з курсантками та курсантами радник начальника інституту з ґендерних питань Оксана Критенко та координаторка проектів, громадська активістка Оксана Давиденко.

     21 грудня 2019 року у Харківському університеті внутрішніх справ за підтримки Катерини Левченко, Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, Міністерства внутрішніх справ України та Харківської обласної адміністрації відбувся ґендерний квест проєкту «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки».


    «16 днів проти насильства»
– це міжнародна акція, яка проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – Дня прав людини. Вона була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році. Така акція використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.

     Із 7 до 10 жовтня 2019 року делегація від України, до складу якої увійшла представниця від Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Критенко Оксана, перебувала з візитом у місті Стокгольм (Королівство Швеція) і відвідала Скандинавський центр з питань ґендеру у військових операціях (Nordic Centre for Gender in Military Operations – NCGM). У центрі проходять навчання та стажування з основ ґендерної політики військові лідери, керівники структурних підрозділів, ґендерні радники, цивільні та військові співробітники країн-членів НАТО, країн-партнерів.

    10 вересня 2019 року депутат Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко та поліцейський омбудсмен Вікторія Сельська за підтримки радниці начальника Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Оксани Критенко провели тренінг «Ми різні – ми рівні» для курсанток першого курсу військового інституту.