Тридцять років тому саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Збройні Сили України». З того часу українській армії довелося пережити масові скорочення та занепад. Однак події на початку 2014 року стали переломним моментом в історії сучасної української армії.

В рамках «Днів НАТО 2021» Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова відвідала делегація Північноатлантичного альянсу на чолі з заступником начальника штабу — начальником Головного управління партнерства Стратегічного Командування з операцій НАТО контр-адміралом ЗС Туреччини Бюлентом Тураном, та представниками з країн-партнерів — США, Франції, Хорватії, Чорногорії та Великої Британії.

Боротьба українців за незалежність тривала багато століть. Тому пам'ять народу зберігає спомини про подвиги наших предків і сучасних воїнів, які зараз боронять рідну землю на Сході.

Щорічно 14 жовтня в Україні святкують День захисників і захисниць. Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. До того ж свято збігається з Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці.

 

Вітання

Свято здорового способу життя і радості в тих, хто любить спортивні заняття.

День знань - одне із головних свят навчального року. У військовому інституті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.