5 вересня 2018 року у військовому інституті розпочато роботи щодо встановлення за благодійні кошти колективу та спонсорської допомоги меценатів Пам’ятного знаку загиблим Героям, які віддали життя за Україну.
    Звертаємося до колишніх військовослужбовців інституту, ветеранів, випускників, небайдужих до проблем військовослужбовців громадян з пропозицією прийняти участь у встановленні Пам’ятного знаку.
    Кошти перераховувати на благодійний рахунок інституту:
    10004, м. Житомир, пр-т Миру 22 в ДКСУ у м. Київ
    МФО – 820172 Код – 08183359
    р/р – 31257398100304

     7 грудня 2018 року відзначив День свого заснування Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

     З нагоди цього свята проведено урочисті збори та святковий концерт у приміщенні Житомирської обласної філармонії імені С. Ріхтера.

    Сьогодні, 6 грудня у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися урочистості з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України.

     Напередодні святкування 27-ї річниці Збройних Сил України у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги зібралися представники військових частин Житомирського гарнізону.

   Виховання національних почуттів і патріотизму за допомогою різноманітних заходів: вшанування визначних дат української історії, популяризації національних подій та символів, участі у патріотичних акціях є дієвим засобом згуртування української нації.