22 червня завершено заняття з удосконалення практичної складової курсантів І курсу, які проходили на 37-му загальновійськовому полігоні ДШВ. Курсанти пішим маршем з виконанням українських патріотичних пісень повернулися до військового інституту.

     Важливою складовою морально-психологічного забезпечення польового виходу курсантів є культурологічна робота. Змістовний та цікавий відпочинок особового складу дає можливість відновити сили та підвищити мотивацію до отримання практичних навичок у польових умовах.

     16 червня курсанти парадного розрахунку, солдати батальйону забезпечення навчального процесу, військовослужбовці та працівники військового інституту взяли участь у перегляді українського патріотичного художнього кінофільму «Червоний». 

     З 29 травня по 22 червня на 37-му загальновійськовому полігоні ДШВ проходять заняття з вдосконалення практичної підготовки курсантів І курсу військового інституту.

   Традиційно 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей колективом військового інституту було проведене свято «Країна дитинства – країна мрій».