У червні традиційно військовий інститут відвідують випускники минулих років. Генерали та офіцери різних силових відомств, видів та родів військ, рівнів державного  управління, підприємці, усіх об’єднують спільні роки навчання, спогади та дружба.

    У день, коли все Православ’я святкує одне з найбільших Християнських свят – Трійцю, або як ще його в народі називають Зелене свято, артисти палацу культури міста Житомир привітали курсантів І курсу військового інституту, які удосконалюють свою практичну підготовку у польових умовах на 37-му загальновійськовому полігоні десантно-штурмових військ.

   Традиційно 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, колективом військового інституту було проведене свято “Країна дитинства – країна мрій”. Участь у святі взяли діти військовослужбовців, працівників військового інституту та мешканців мікрорайону “Богунія”. 

     В процесі довготривалої національної кампанії для запобігання неінфекційним захворюванням Міністерство оборони України спільно з Міністерством охорони здоров’я України реалізує масштабну роз’яснювальну роботу щодо основних факторів ризику неінфекційних хвороб (тютюнопаління, вживання алкоголю, нездорового харчування, недостатньої фізичної активності тощо) та їх наслідків для здоров'я. 

    5 вересня 2018 року у військовому інституті розпочато роботи щодо встановлення за благодійні кошти колективу та спонсорської допомоги меценатів Пам’ятного знаку загиблим Героям, які віддали життя за Україну.
    Звертаємося до колишніх військовослужбовців інституту, ветеранів, випускників, небайдужих до проблем військовослужбовців громадян з пропозицією прийняти участь у встановленні Пам’ятного знаку.
    Кошти перераховувати на благодійний рахунок інституту:
    10004, м. Житомир, пр-т Миру 22 в ДКСУ у м. Київ
    МФО – 820172 Код – 08183359
    р/р – 31257398100304